ExoCellular Diagnostics

Kompleksowy przewodnik po obstawianiu na CS: GO PROPS I FURTURES


Podstawy CS: GO Props i Futures Betting

Jeśli chodzi o obstawianie CS: Idź, większość ludzi zna tradycyjne zakłady, takie jak Linia, Spread Point Spread i Total Bets. Istnieją jednak dwa dodatkowe rodzaje zakładów, rekwizytów i zakładów futures, które również warto rozważyć.

Rekwizyty zakłady

Rekwizyty, skrót od zakładów propozycji, są zakładami umieszczonymi na określonych wystąpieniach w grze, które niekoniecznie określają wynik samej gry. Na przykład zakład rekwizytów może obejmować obstawianie całkowitej liczby zabójstw, jakie dany gracz zrobi w meczu, lub pierwsza drużyna, która osiągnie określoną liczbę rund.

FURTURES BETS

Obstawianie kontraktów futures

Zakłady futures to długoterminowe zakłady, które są umieszczone w wyniku zdarzenia, które nastąpi w późniejszym terminie. W kontekście CS: Idź, może to obejmować obstawianie, która drużyna będzie mistrzem konkretnego turnieju.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy obstawianiu na CS: Przejdź rekwizyty i kontrakty futures

Obstawianie na CS: Przejazd rekwizyty i futures wymaga innego podejścia w porównaniu z tradycyjnymi zakładami. Oto kilka czynników do rozważenia:

Wydajność gracza

 • Wydajność poszczególnych graczy ma kluczowe znaczenie przy obstawianiu rekwizytów. Powinieneś rozważyć https://ggbet-win.co/ umiejętności gracza, wcześniejsze występy i styl gry, aby określić jego zdolność do wykonywania zadań w grze.

Chemia zespołu

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych zakładów, chemia zespołu jest kluczowa podczas obstawiania rekwizytów i przyszłości. Zespół z doskonałą pracą zespołową i komunikacją jest bardziej prawdopodobne, że osiągnie dobre wyniki.

Formularz zespołu

 • Znajomość obecnej formy zespołu jest niezbędna przy umieszczaniu zakładów. Możesz skorzystać między innymi najnowsze wyniki, raporty o kontuzjach i statystyki na głowę, aby ocenić formę zespołu.

Najlepsze CS: Zakłady na rekwizyty i futures

Oto jedne z najlepszych CS: GO PROPS I FURTURES BETS do rozważenia:

Najwięcej zabójstw

 • Obstawianie, który gracz będzie miał najwięcej zabójstw w trakcie gry to popularny zakład. Ten zakład rozważa potencjał i umiejętności zabójstwa poszczególnych graczy, co ułatwia analiza.

Zwycięzca mapy   
  
  	  Możesz umieścić

Zwycięzca mapy

 • Możesz umieścić zakład kontraktów futures, który zespół wygra konkretną mapę. Ten rodzaj zakładu wymaga znajomości puli map i biegłości graczy w określonych mapach.

Zwycięzca turnieju

 • Zakład, który drużyna będzie mistrzem całego turnieju, jest zakładem futures. Ten zakład wymaga głębokiego zrozumienia wydajności zespołu, umiejętności graczy i przedziału turniejowego.

Końcowe przemyślenia

Betting on CS: Idź rekwizyty i futures mogą być ekscytującym sposobem na postawienie się na ulubionej grze, ale wymaga unikalnego podejścia w porównaniu z tradycyjnymi zakładami. Powinieneś rozważyć takie czynniki, jak wydajność gracza, chemia zespołu i formularz zespołu przed podjęciem żadnych zakładów. Zawsze gier w sposób odpowiedzialny i ciesz się obstawianiem na CS: Idź!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *